fbpx

Husqvarna Automower 450X

4899 
Robotniiduk Husqvarna 450X on X-seeria tippmudel. Suudab niita suuri, kuni 5000 m2 suuruseid ja keerukaid alasid, mis on täis erinevaid takistusi ja kuni 45% kallakuid. Ninaosas asetsevad ultraheliandurid võtavad masinal enne takistusega kokkupõrget hoo maha, mis võimaldab suuremat niitmiskiirust ja pinnakatvust. Tänu GPS juhtimisega niidusüsteemile ning Automower® Connect® nutirakendusele hoiab see masin sinu muru alati perfektses korras ning niidukit on võimalik jälgida ja seadistada distantsilt.

 

 

Mõõdud

○ PxLxK: 72x56x31 cm
○ Kaal: 13,9 kg

Varustus

○ Värv: Hall graniit
○ Klahvistik: 19 klahvi
○ Infopaneel: Suur LCD ekraan
○ Taimer: Jah
○ Alarm: Jah
○ PIN kood: Jah
○ Paigaldus lukustus: Jah
○ Aja lukustus: Jah
○ SMS sõnum: Jah
○ GPS vargusvastane seade: Jah
○ Tõsteandur: Jah
○ Kallutusandur: Jah
○ Ultraheliandur: Jah
○ Käepideme tüüp: Integreeritud
○ Lisaterad: 9 tk

Omadused

○ Ultrahelisensorid tunnetavad ära teel oleva takistuse ning aeglustavad niidukit enne takistusega põrkumist.

○ Sisseehitatud GPS süsteem kaardistab niiduala ning korrigeerib oma niitmismustrit vastavalt vajadusele, tagamaks parima niidutulemuse.

○ Led esituled võimaldavad tuvastada masina asukohta ka pimedas. Veateate korral on võimalus seadistada tuled vilkuma.

○ Masin niidab juhusliku mustri järgi, saavutades nii ilusa vaibasarnase tulemuse. Žiletiteri meenutavad terad lõikavad igast suunast, murulibled jäävad lühemad, mis omakorda tähendab paremat väetist ja samblavaba muru, väheneb oluliselt ka energiakulu. Tänu unikaalsele lõikesüsteemile töötab Automower® märkamatult, vaikselt ja just siis kui Teie soovite.

○ Kui niiduk vajab täiendavat laadimist, leiab see ise tee laadimisjaama. Otsimisele kuluvat aega vähendab Husqvarna patenteeritud juhtkaablisüsteem, mille tulemusena leiab masin otsetee laadimisjaama, vähendades otsimisele kuluvat aega eriti keerulisema kujuga aedades.

○ Automower® Connect võimaldab niidukit seadistada distantsilt nutitelefonist. Vajadusel saad niiduki peatada, saata laadimisjaama ning vaadata üldiseid aktiivseid seadistusi.

○ Husqvarna Automower® tunnetab tänu anduritele isegi kitsaimad koridorid ning läbib need tõrgeteta. Tallamisjälgede vältimiseks varieerib ta oma liikumisteed läbi koridori.