NB! Kuldpaketi transport ja masina seadistamine kehtib Harju- ja Tartumaal! Teostame korjeid üle-eestiliselt - küsi pakkumist! Hõbe ja Pronks paketi vastuvõtt aadressil Kanarbiku tee 15/3, Järveküla, Harjumaa. Kuldpaketi korjeid alustame oktoobri teisest nädalast!
BRONEERI HOOLDUS

  Robotniiduki hooldus - Nõuanded Efektiivseks Muruhoolduseks
  Kas unistad, et Sinu muruplats oleks pidevalt korras ja niidetud? Meie Husqvarna ja Gardena robotniidukid teevad selle unistuse reaalsuseks, kuid kõige efektiivsema tulemuse saavutamiseks on oluline ka robotniidukite regulaarne hooldus. Meie juhend aitab sul tagada, et robotniiduk töötab sujuvalt ja pakub imelise välimusega muru aastaringselt.
  1. Teravad Terad: Teravad terad on tervisliku muru saavutamisel väga olulised. Regulaarne terade kontroll ja vajadusel vahetamine tagavad, et niiduk lõikab muru ühtlaselt, vältides rebimist ja ebakorrapäraseid tulemusi. Üldine soovitus on vahetada lõiketeri iga 4-5 nädala tagant. Terade vahetus kuulub Ruudi robotniidukite kõikide hoolduspakettide hulka, seega võite kindlad olla, et Teie robotniiduk on kevadel murulõikuseks maksimaalselt valmis.
  2. Robotniiduki üldine puhastamine: Murujäägid ja mustus võivad takistada niiduki korrektset toimimist. Eriti tasuks tähelepanu pöörata lõikesüsteemi ja rattamootorite ümbruse regulaarsele puhastusele, et tagada tõhus niitmine ja vältida ummistuste tekkimist. Meie soovitus on puhastada masinat vähemalt iga kahe nädala tagant harja või suruõhuga ja kindlasti üks põhjalik puhastus enne talvist hoiustamist. Selleks soovitame masina tuua Ruudi kogenud tehnikute juurde. Puhastamisel eemaldame kõik liikuvad osad, et pääseda ka sinna, kuhu lihtsam harjapuhastus ei ulatu.
  3. Aku Optimeerimine: Aku on robotniiduki süda. Lae aku täis enne talveperioodi ja hoiusta robotniidukit soojas ruumis. See tagab akule pikema eluea ja sujuvama töö kevadel. Kui Sul kodus head kohta robotniidukile pole, siis too enda robotniiduk Ruudi moodsasse ja hästivarustatud Hotelli. Samuti testime ja kontrollime hoolduse käigus aku üldist toimivust, vajadusel teeme ettepanekud aku vahetuseks, et masin toimiks uuel hooajal ilma tõrgeteta.
  4. Tarkvara Uuendused: Hoia oma robotniiduki tarkvara ajakohasena. Tarkvara uuendused parandavad niiduki jõudlust, tagavad täpsemad liikumismustrid ning tõhustavad aku kasutust. Tarkvara uuendus kuulub meie tavapärase hooldustoimingute nimekirja – tagame, et kõigil meil hoolduses käinud masinatel on lahkudes peal kõige värskem tarkvara.
  5. Robotniiduki talvine hoiustamine: Hoiusta enda robotniidukit Kuivas, soojas ja kaitstud kohas – nii pikendad niiduki üldist eluiga. Ruudi kaasaegses hooldustöökojas on ka parimad tingimused Sinu robotniiduki talviseks hoiustamiseks!

  Oma Husqvarna, Gardena või Mccullochi robotniiduki õigeaegse hooldamisega tagad mitte ainult sujuva ja efektiivse muruniitmise, vaid ka pikendad niiduki kasutusiga. Järgides neid lihtsaid hooldusnõuandeid, saad nautida laitmatult niidetud muru aastaid!