fbpx

Husqvarna Automower 405X

2199 
Robotniiduk Husqvarna 405X on mõeldud eelkõige keerukama iseloomuga, kuni 600 m2 suurusele murupinnale. Masin toimetab edukalt kitsastes takistustega alades, ebaühtlasel maapinnal ja kuni 40% kaldega nõlvadel. GPS navigeerimise seade salvestab masina jaoks niidupinna, planeerides ise niiduvajaduse erinevates piirkondades – see tagab kõige ühtlasema niidutulemuse kogu aias. Automower® Connect rakendus võimaldab siduda nutiseadme robotniidukiga – saate distantsilt jälgida, suhelda ja anda uusi käsklusi ja muuta seadeid olenemata teie asukohast – olge kasvõi teises maailma otsas. Külmasensor kaitseb Teie masinat ja säästab muru. Robotniiduk on vaikne, madala energiakuluga ja ilmastikukindel. Uus disain võimaldab masinat lihtsalt puhastada. X-seeria masinatele omaselt varustatud Led esituledega.
Võimekus

○ Niidetav ala: 600 m²
○ Laadimise süsteem: Automaatne
○ Maksimaalne kallak tööpiirkonnas: 40%
○ Maksimaalne tööaeg päevas: 10h

Aku

○ Aku tüüp: Li-ion
○ Keskmine laadimisaeg: 60 min
○ Keskmine niitmise aeg ühe laadimisega: 50 min
○ Keskmine energiakulu kuus maksimaalsel kasutamisel: 5 kWh

Lõikesüsteem

○ 3 vabalt pöörlevat lõiketera
○ Lõikelaius: 22 cm
○ Lõikekõrgus, min–max: 20-50 mm
○ Niidukõrguse reguleerimine: Elektriline

Mõõdud

○ PxLxK: 61 x 45 x 24 cm
○ Kaal: 9,7 kg

Varustus

○ Värv: Hall
○ Klahvistik: klaviatuur ja nutirakendus
○ Infopaneel: Graafiline displei 2,8”
○ Taimer: Jah
○ Alarm: Jah
○ PIN kood: Jah
○ Külmasensor: Jah
○ GPS vargusvastane seade: Jah
○ Tõsteandur: Jah
○ Kallutusandur: Jah
○ Ultraheliandur: Ei
○ Ühilduvus nutiseadmega: Jah (connect moodul)

Omadused

○ Sisseehitatud GPS süsteem kaardistab niiduala ning korrigeerib oma niitmismustrit vastavalt vajadusele, tagamaks parima niidutulemuse.

○ Led esituled võimaldavad tuvastada masina asukohta ka pimedas. Veateate korral on võimalus seadistada tuled vilkuma.

○ Masin niidab juhusliku mustri järgi, saavutades nii ilusa vaibasarnase tulemuse. Žiletiteri meenutavad terad lõikavad igast suunast, murulibled jäävad lühemad, mis omakorda tähendab paremat väetist ja samblavaba muru, väheneb oluliselt ka energiakulu. Tänu unikaalsele lõikesüsteemile töötab Automower® märkamatult, vaikselt ja just siis kui Teie soovite.

○ Kui niiduk vajab täiendavat laadimist, leiab see ise tee laadimisjaama. Otsimisele kuluvat aega vähendab Husqvarna patenteeritud juhtkaablisüsteem, mille tulemusena leiab masin otsetee laadimisjaama, vähendades otsimisele kuluvat aega eriti keerulisema kujuga aedades.

○ Automower® Connect võimaldab niidukit seadistada distantsilt nutitelefonist. Vajadusel saad niiduki peatada, saata laadimisjaama ning vaadata üldiseid aktiivseid seadistusi.

○ Husqvarna Automower® tunnetab tänu anduritele isegi kitsaimad koridorid ning läbib need tõrgeteta. Tallamisjälgede vältimiseks varieerib ta oma liikumisteed läbi koridori.

○ Võimalik seadistada tööaega vastavalt murukasvule – kiiremal kasvuperioodil niidab niiduk intensiivsemalt, kuiva ja päikesepaistelise ilmaga vähendab niiduk võimsust ning niidab harvem.

○ Süsteemne koridori niitmine

○ Lihtne puhastada