fbpx

Husqvarna Automower 435X AWD

5499 
Husqvarna Automower® 435X AWD on nelikveoline robotniiduk, millel on suurepärane jõudlus kallakutel ja mis saab töö tehtud konarlikul maastikul  kuni 3500 m² suurustel muruplatsidel. Nelikvedu saab hakkama kuni 70% kallakutega ja liigendkere võimaldab suurepärast manööverdusvõimet ning veojõudu nõudlikul maastikul ja kitsastes läbikäikudes. Sisseehitatud GPS-i abil saab niiduk luua murust virtuaalse kaardi. See võimaldab kasutada Automower® Zone Control funktsiooni, mida saad hõlpsasti hallata oma mobiiltelefoni ja rakenduse Automower® Connect kaudu, et luua erinevate seadistustega tööalasid ning ajutisi väljajäävaid piirkondi.

 

Võimekus

○ Niidetav ala: 3500 m²
○ Laadimise süsteem: Automaatne
○ Maksimaalne kallak tööpiirkonnas: 70%
○ Maksimaalne tööaeg päevas: 24h

Aku

○ Aku tüüp: Li-ion
○ Keskmine laadimisaeg: 45 min
○ Keskmine niitmise aeg ühe laadimisega: 145 min
○ Keskmine energiakulu kuus maksimaalsel kasutamisel: 24 kWh

Lõikesüsteem

○ 3 vabalt pöörlevat lõiketera
○ Lõikelaius: 22 cm
○ Lõikekõrgus, min–max: 30-70 mm
○ Niidukõrguse reguleerimine: Elektriline
○ Terataldrik
○ Mõlemas suunas pöörlev lõiketera

Mõõdud

○ PxLxK: 93x55x29 cm
○ Kaal: 17,6 kg

Varustus

○ Värv: Hall
○ Klahvistik: Pöördnupp
○ Infopaneel: Color Display TFT 2,8” QVGA
○ Taimer: Jah
○ Alarm: Jah
○ PIN kood: Jah
○ GPS põhine vargajälitus: Jah
○ Tõsteandur: Jah
○ Kallutusandur: Jah
○ Takistuste tuvastamine: Ultraheliandur
○ Juhtmevaba ühendus: Bluetooth®, mobiilside, Wi-Fi

Omadused

○ Masin niidab juhusliku mustri järgi, saavutades nii ilusa vaibasarnase tulemuse. Žiletiteri meenutavad terad lõikavad igast suunast, murulibled jäävad lühemad, mis omakorda tähendab paremat väetist ja samblavaba muru, väheneb oluliselt ka energiakulu. Tänu unikaalsele lõikesüsteemile töötab Automower® märkamatult, vaikselt ja just siis kui Teie soovite.

○ Kui niiduk vajab täiendavat laadimist, leiab see ise tee laadimisjaama. Otsimisele kuluvat aega vähendab Husqvarna patenteeritud juhtkaablisüsteem, mille tulemusena leiab masin otsetee laadimisjaama, vähendades otsimisele kuluvat aega eriti keerulisema kujuga aedades.

○ Automower® Connect võimaldab niidukit seadistada distantsilt nutitelefonist. Vajadusel saad niiduki peatada, saata laadimisjaama ning vaadata üldiseid aktiivseid seadistusi.

○ Elektriline niidukõrguse reguleerimine teeb niidukõrguse reguleerimise kiireks ja mugavaks.

○ Sisseehitatud tehnoloogia aitab niidukil objekte tuvastada ja vältida kokkupõrget. Tuvastamisrežiim vähendab kiirust ja muudab kokkupõrked pehmemaks ning vältimisrežiim paneb niiduk eemale pöörama ja kokkupõrkeid vältima.

○ Automower® töötab akutoitel ja ei eralda heitmeid.

○ Piirdekaablivaba paigaldus Husqvarna EPOS™ komplektiga, pakub teile suuremat vabadust muruhoolduse teostamiseks, luues füüsiliste kaablite asemel virtuaalsed piirid satelliidipõhise tehnoloogia abil.

○ Tänu sisseehitatud GPS süsteemile kaardistab niiduk aia ning korrigeerib oma niitmismustrit vastavalt vajadusele, tagamaks parima niidutulemuse.

○ Murukasvu sensoriga saab kohandada niiduki tööaega vastavalt murukasvule, see tähendab seda, et kiirel kasvuperioodil niidab niiduk maksimaalsel võimsusel. Kuiva ja päikesepaistelise ilmaga vähendab niiduk võimsust ning niidab harvem.

○ Automower® Zone Control võimaldab teil luua töö- ja mitteniidetavaid alasid. Looge kindlaksmääratud tööalad erineva niitmiskõrguse ja ajakavaga või niitmist mitte vajavad tsoonid, et vältida nendel aladel niitmist.

○ Varustatud X-Line'i funktsioonipaketiga, sealhulgas Automower® Connect koos varguse jälgimise GPS-iga, GPS navigeerimisega, LED-esituledega, eesmise kummist põrkerauaga ja X-Line'i korpusega.

○ Võimalus tarkvara värskendada üle õhu, läbi Automower® Connect rakenduse.