fbpx

Husqvarna Automower 450X NERA + EPOS

5747 

Husqvarna Automower® 450X NERA on suure jõudlusega robotniiduk, mis koos kaablivaba EPOS™ komplekti ja süsteemse niitmisega on võimeline haldama kuni 7500 m² suurusi muruplatse. Plaanimata seiskumisi vähendab tehnoloogia, mis aitab niidukil objekte vältida. GPS-i abil loodud virtuaalse kaardiga on võimalik kasutada Automower® Zone Control tsoonihalduse funktsiooni, mida saab hõlpsalt oma mobiiltelefoni kaudu hallata, et luua erinevate seadistustega tööalasid ja ajutisi väljajäävaid piirkondi. Komplektis on kaasas RS1 tugimajakas kuni 100m raadiusele. Suuremate paigaldiste puhul võib vajalik olla RS5 majaks – kuni 500m raadiust (komplekti hind 6297€)

 

 

Võimekus

○ Niidetav ala: kuni 7500 m² (süsteemsel niidumustril)
○ Virtuaalne piire
○ Laadimise süsteem: Automaatne
○ Maksimaalne kallak tööpiirkonnas: 50%
○ Maksimaalne tööaeg päevas: 24h

Aku

○ Aku tüüp: Li-ion
○ Keskmine laadimisaeg: 40 min
○ Keskmine niitmise aeg ühe laadimisega: 195 min
○ Keskmine energiakulu kuus maksimaalsel kasutamisel: 14 kWh

Lõikesüsteem

○ 3 vabalt pöörlevat lõiketera
○ Lõikelaius: 24 cm
○ Lõikekõrgus, min–max: 20-60 mm
○ Niidukõrguse reguleerimine: Elektriline

Mõõdud

○ PxLxK: 75x54x28 cm
○ Kaal: 15 kg

Varustus

○ EPOS RS1 tugimajakas (100m raadius) + moodul
○ Värv: Hall
○ Klahvistik: Pöördnupp
○ Infopaneel: Color Display TFT 2,8” QVGA
○ Taimer: Jah
○ Alarm: Jah
○ PIN kood: Jah
○ GPS põhine vargajälitus: Jah
○ Tõsteandur: Jah
○ Kallutusandur: Jah
○ Takistuste tuvastamine: Radariandur
○ Juhtmevaba ühendus: Bluetooth®, mobiilside, Wi-Fi
○ Käepideme tüüp: Integreeritud
○ Lisaterad: 6 tk

Omadused

○ Piirdekaablivaba paigaldus Husqvarna EPOS™ komplektiga, pakub teile suuremat vabadust muruhoolduse teostamiseks, luues füüsiliste kaablite asemel virtuaalsed piirid satelliidipõhise tehnoloogia abil.

○ Masin niidab juhusliku mustri järgi, saavutades nii ilusa vaibasarnase tulemuse. Žiletiteri meenutavad terad lõikavad igast suunast, murulibled jäävad lühemad, mis omakorda tähendab paremat väetist ja samblavaba muru, väheneb oluliselt ka energiakulu. Tänu unikaalsele lõikesüsteemile töötab Automower® märkamatult, vaikselt ja just siis kui Teie soovite.

○ Kui niiduk vajab täiendavat laadimist, leiab see ise tee laadimisjaama. Otsimisele kuluvat aega vähendab Husqvarna patenteeritud juhtkaablisüsteem, mille tulemusena leiab masin otsetee laadimisjaama, vähendades otsimisele kuluvat aega eriti keerulisema kujuga aedades.

○ Automower® Connect võimaldab niidukit seadistada distantsilt nutitelefonist. Vajadusel saad niiduki peatada, saata laadimisjaama ning vaadata üldiseid aktiivseid seadistusi.

○ Elektriline niidukõrguse reguleerimine teeb niidukõrguse reguleerimise kiireks ja mugavaks.

○ Sisseehitatud tehnoloogia aitab niidukil objekte tuvastada ja vältida kokkupõrget. Tuvastamisrežiim vähendab kiirust ja muudab kokkupõrked pehmemaks ning vältimisrežiim paneb niiduk eemale pöörama ja kokkupõrkeid vältima.

○ Automower® töötab akutoitel ja ei eralda heitmeid.

○ Tänu sisseehitatud GPS süsteemile kaardistab niiduk aia ning korrigeerib oma niitmismustrit vastavalt vajadusele, tagamaks parima niidutulemuse.

○ Murukasvu sensoriga saab kohandada niiduki tööaega vastavalt murukasvule, see tähendab seda, et kiirel kasvuperioodil niidab niiduk maksimaalsel võimsusel. Kuiva ja päikesepaistelise ilmaga vähendab niiduk võimsust ning niidab harvem.

○ Automower® Zone Control võimaldab teil luua töö- ja mitteniidetavaid alasid. Looge kindlaksmääratud tööalad erineva niitmiskõrguse ja ajakavaga või niitmist mitte vajavad tsoonid, et vältida nendel aladel niitmist.

○ Varustatud X-Line'i funktsioonipaketiga, sealhulgas Automower® Connect koos varguse jälgimise GPS-iga, GPS navigeerimisega, LED-esituledega, eesmise kummist põrkerauaga ja X-Line'i korpusega.

○ Võimalus tarkvara värskendada üle õhu, läbi Automower® Connect rakenduse.